Wanneer jij ook een liefhebber bent van een wellness weekend, dan moet je eens op de website kijken van de Thermen in Nijmegen. Hierop zie je verschillende mogelijkheden, maar ook informatie over andere hotels in de omgeving. Omdat ik altijd wel op zoek ben om een gezellig weekend te beleven heb ik deze keer een kamer voor twee personen geboekt bij de Thermen. Een voordeel is dat je hier tevens gebruik kunt maken van de verschillende baden die hier aanwezig zijn. Maar ook een massage of het gebruik maken van de sauna behoren tot de mogelijkheden. Om dit helemaal af te maken, kan je ook lekker gaan eten in het restaurant die hier aanwezig is. De laatste keer hadden zij hier asperges op de menukaart staan, ik hoop dat die er vanavond ook nog zijn.
Wederom genoten
Mijn wellness weekend, samen met mijn vriend is echt een topper geweest. Vanaf het eerste moment tot de laatste secondes hebben wij hier genoten. En als wij even helemaal niets wilden doen, zijn wij naar onze hotelkamer gegaan. Door de roomservice kon je hier ook genieten van een lekkere lunch of een glaasje wijn.
Helaas is dit weekend zo snel voorbij gegaan. Dat neemt niet weg dat wij hier eerdaags weer een keer heengaan. Niet voor een overnachting, maar gewoon om een dagje te ontspannen.
Ben jij ook op zoek naar een goede ontspanning, dan kan ik je aanraden om eens op de website van de Thermen te gaan kijken. Hier zie je zoveel mogelijkheden, dat er beslist wel iets voor jou tussen zal staan.